Nasze priorytety to wysoka wydajność, doskonała jakość produktów i wciąż nowe rozwiązania technologiczne wychodzące naprzeciw potrzebom i wysokim wymaganiom rynku w tej branży.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „ORION” powstało w 2009 roku. Tu się zaczyna historia firmy Orion, która specjalizuje się w produkcji preparatów do mycia i pielęgnacji pojazdów, a także środków do utrzymania czystości w obiektach przemysłowych. Od samego początku swojej działalności firma stała się synonimem wysokiej jakości i skuteczności produktów, oraz innowacyjnych rozwiązań.

Preparaty produkowane przez firmę „ORION” są tworzone między innymi na podstawie wysoko wydajnych naturalnego pochodzenia surowców, a co za tym idzie spełniają najwyższe normy ochrony środowiska.

2009

Jesteśmy 15 lat na rynku

+20,000

sprzedanych ton

100+

Stworzonych produktów

Wydajne, bezpieczne, jakościowe…

GŁÓWNE WARTOŚCI PREPARATÓW

Te wartości to podstawa do stałego rozwoju firmy ORION oraz współdziałania z naszymi klientami i partnerami handlowymi.

Dziś firma ORION to ponad 100 produktów do różnych zastosowań oraz sieć dystrybucji w całej Polsce. Preparaty produkowane przez firmę ORION są również dostępne w takich krajach jak Niemcy, Czechy, Hiszpania, Węgry, Rumunia, Litwa, Łotwa, Estonia, Francja, Białoruś.